WYBUDOWANIA I UROCZYSKA: REKRUTACJA

Fundacja Wybudowania zaprasza wszystkich mieszkańców regionu ziemi lubawskiej powyżej 14 roku życia do udziału w projekcie „Wybudowania i uroczyska”. W dniach 7 – 11 sierpnia 2023 r. będziemy spotykać się z starszymi mieszkańcami Kurzętnika i poszukiwali mikrohistorii i wspomnień związanych z dawnym życiem na wsi, sposobami pracy czy przemianami krajobrazu. Będziemy także zbierać i skanować dawne fotografie, które zostaną zaprezentowane na wystawie 17 września tego roku.

Zapraszamy do udziału każdą osobę zaciekawioną przeszłością naszego regionu, czującą żyłkę dziennikarską lub szukającą pozytywnego zajęcia na wakacje. Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Dodatkowo prosimy zaznaczyć na załączonej w formularzu mapce teren, gdzie chciałoby się prowadzić wywiady. Można takzę odnotować nazwiska lub adresy sąsiadów, dziadków czy znajomych, z któymi warto porozmawiać.

Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres fundacja@wybudowania.pl. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 501728909.

Skip to content